Kategoria Superiore rikthehet më 15 janar, ja të gjitha duelet

5 Janar 2022, 16:53, Sport CNA
Kategoria Superiore rikthehet më 15 janar, ja të gjitha duelet

Kategoria Superiore do rikthehet në 15 janar 2022. Pas disa javësh pushim, Shqipëria e futbollit do luajë javën e 16 në dy ditë dhe orare të ndryshme. Gjithçka do nisë në shtunë në 13:45 në Korçë, aty ku Skënderbeu pret Laçin.

Po të shtunë, në 16:45 Kukësi dhe Dinamo do përballen në ?Elbasan Arena?. Në ?Air Albania?, Tirana dhe Vllaznia do përballen në ?klasike? duke nisur nga 19:45. Të diel në 16 nëntor 2022 luhen dy ndeshjet e radhës. Egnatia pret Partizanin dhe Kastrioti luan me Teutën në Kamëz.

Kalendari:

E shtunë, 15 janar 2022

13:45 Skënderbeu ? Laçi

16:45 Kukësi ? Dinamo

19:45 Tirana ? Vllaznia

E diel, 16 janar 2022

13:45 Egnatia ? Partizani

13:45 Kastrioti ? Teuta

Lajmet e fundit nga