Broja mban lart humorin te Sauthampton, shqiptari bëhet sërish protagonist

5 Janar 2022, 13:44, Sport CNA

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Armando Broja, ka treguar këtë sezon se është një nga pikat kyçe për skuadrën e Sauthempton. Lojtari jo vetëm në fushë, por edhe në Instagram, tregon gjendjen shpirtërore të ekipit.

Armando Broja është bërë përsëri protagonist në një tjetër postim të ekipit të tij në Instagram. Kësaj rradhe sulmuesi është i qeshur dhe në postim shkruej ?Humori? me një fytyrë të qeshur në krahë.

Klubi i Sauthemptonit e ka përdor për herë të dytë në pak ditë Brojën për të shprehur humorin e tyre, duke treguar se sa i rëndësishëm është shqiptari për ekipin e tij.

Lajmet e fundit nga