U largua nga Partizani, Ilir Daja prezantohet te skuadra e re

5 Janar 2022, 12:49, Sport CNA
U largua nga Partizani, Ilir Daja prezantohet te skuadra e re

Tashmë është zyrtare, Ilir Daja është trajner i ri i skuadrës së Ballkanit në Kosovë. Këtë lajm e ka bërë vetë zyrtare klubi i Superligës së Kosovës me anë të një postimi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social ?Facebook? duke i uruar mirëseardhjen ish-trajnerit të Partizanit, Tiranës, Dinamos dhe Flamurtarit.

NJOFTIMI ZYRTAR I KLUBIT TË BALLKANIT ?

???????????? ???? ???????

Sot në ambientin e stadiumit të FC Ballkanit klubi ka arritur marrëveshje me Trajnerin nga Shqipëria Ilir Daja.

Pas një mbledhje të stafit drejtues dhe stafit teknik, u vendos që ???? ???? të merrte drejtimin e skuadrës, ndërkohë që ????? ?????????? do të jetë ndihmës i tij.

Kryetrajneri i ri i Skuadrës sonë aventurën e tij të fundit e kishte në Tiranë , ku drejtonte klubin e FK Partizanit.

Klubi i dëshiron mirëseardhje trajnerit të ri në skuadër , duke i dëshiruar suksese dhe arritjen e qëllimeve të vendosura së bashku me skuadrën tonë.

?? ??????? ? ????? ?????????

Lajmet e fundit nga