LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sabaiani vë Monikën me shpatulla pas murit: Ajo kënga “Tradhëtare” tani është fiks për ty

28 Dhjetor 2021, 20:43, Lifestyle CNA
Sabaiani vë Monikën me shpatulla pas murit: Ajo kënga

Që në fillim të spektaklit të sotëm të ?Big Brother Vip? ka pasur shumë tensione.

Në qendër të debatit sot ka qenë Monika. Shumë nga banorët janë të mendimit se ajo ndryshon lojë herë pas here që të favorizojë veten e saj.

Edhe Sabiani i ftuar në këtë spektaklël, ka kritikuar Monikën duke i thënë se nuk është e drejtë të afrojë disa njerëz dhe të penalizojë të tjerë vetëm për lojë

?Mua më vjen për të qeshur në fakt, Moika tani ajo kënga ?Tradhëtare” duket sikur është fiks për ty. Nuk mund të ndryshosh lojën këshu si bën ti. Kur paskam ikur unë, më ke qarë më lot krokodili?, është shprehur Sabiani.

?Më vjen keq që është parë kështu, unë nuk kam ndryshuar lojë?, ka vijuar Monika./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga