LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rikthehet Fjolla Morina/ Paralajmëron një surprizë për ndjekësit

28 Dhjetor 2021, 14:57, Lifestyle CNA
Rikthehet Fjolla Morina/ Paralajmëron një surprizë për

Muajt e fundit, Fjolla Morina ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Kjo për shkak të problemeve ligjore, martesës në Maldives, vendimi i gjykatës së Kukësit duke e dënuar me 6 vite burg për trafikim armësh dhe më pas arrestimi në Prishtinë, bënë që Fjolla të komentohej pafund në rrjetet sociale.

Kjo ka bërë që këngëtarja të shkëputej për pak kohë nga muzika, por tanimë, ajo ka zbuluar se po rikthehet.  Përmes një postimi në rrjete sociale, Morina ka zbuluar se pritet të sjellë së shpejti këngën e re që do të jetë një duet. Ajo ka bashkuar forcat me artistin Blasta për këngën që mban titullin Mexicana./S.K-CNA.al

 

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Lajmet e fundit nga