LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Kam bërë çdo gjë të keqe"/ Konkurenti i “Përputhen” zbulon të shkuarën e errët

27 Dhjetor 2021, 21:32, Lifestyle CNA

Këtë të hënë, kryqendra e emisionit ?Për?puthen? ka qenë takimi midis Denzelit dhe Alesjas. Ky takim i ka kaluar pritshmëritë e tij, pasi gjatë diskutimit të protagonistëve, u zbuluan shumë gjëra të reja për secilin prej tyre.

Një nga temat e diskutuara u bë edhe e shkuara e Denzelit. Ky i fundit, edhe pse prej 4 muajsh pjesë e ?Për?puthen?, dita e sotme ishte e hera e parë që ai hapej dhe rrëfeu lidhur me historitë e tij.

Denzel u shpreh se ka patur një të kaluar shumë të errët dhe mjaft problematike. Ai ka rrëfyer se është përfshirë në shumë thyerje rregullash e ligjesh dhe nuk lejohet që të shkojw më në Gjermani.

?Kam bërë disa gjëra të gabuara, mos i futemi shumë thellë, budallallëqe në cdo aspekt. Çdo gjë të keqe që mund të bësh, e kam bërë. Familja ime ka vuajtur prej gabimeve të mija.?– ka thënë ai.

Ndërkohë, konkurrenti i ?Për?puthen? ka treguar një tjetër histori prekëse. Ai rrëfeu vdekjen e ish të dashurës së tij, disa muaj pas ndarjes së tyre./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga