LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Beatrix Donaldit-Pse nuk mendon për mua, jam gjithë ky yll

27 Dhjetor 2021, 18:20, Lifestyle CNA

Lidhja e Beatrix me Donaldin është kthyer në temën më të diskutuar nga media rozë.

Edhe pse u bënë disa javë tashmë që kur dyshja kofirmuan lidhjen e tyre, duket se çifti po përjeton edhe disa ulje-ngritje.

Së fundi teksa po qëndron bashkë, Beatrix vuri re se Donali ishtë ?zhytyr në mendime për botën jashtë shtëpisë.

Si duket kjo gjë e acaroi Beatrixën e cila e pyeti se pse nuk po mendonte për të brenda por për botë jashtë.

Madje ajo i tha se është gjithë ai yll dhe ai nuk e mendon atë.

Më pas Beatrix u cua nga Donaldi dhe e la të lirë të imagjononte për atë që e priste jashtë shtëpisë./S.K-CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga