LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mesazhet nga jashtë në Big Brother Vip/ Sara merr surprizën nga fansat

28 Dhjetor 2021, 13:37, Lifestyle CNA

Big Brother Vip në një komunikim të bërë të ditur në faqen e instagramit bigbrotheralb_vip, pak kohë më parë,  dha lajmërimin se nuk do të lejohet asnjë mjet fluturues mbi shtëpi që sjell mesazhe nga jashtë.

Por së fundi, këto lloj surprizash kanë nisur sërish. Pas Antonelës një tjetër banore që është surprizuar ditën e sotme është blogerja Sarah Berisha.

Mesazhi vjen nga fansat e Sarës, të cilët në një banderolë shkruajnë: ?Sarah supergirl. Çika e PM. Vajzat me shpirtin e bukur si ty i duhen shoqërisë. Me dashuri nga fansat e tu?.

Kjo është hera e dytë që thyhet rregulli, por Big Brother Vip ende nuk ka marrë një masë kundrejt kësaj shkelje.

Pas surprizës së bërë nga Antonela, ndjekësit shpërthyen në komente kundër produksionit.

Ata akuzuan produksionin se vendimi për ndalimin e dronëve apo mesazheve nga jashtë ishte që Bora Zemani të mos dërgonte dot asnjë mesazh Donaldit brenda shtëpisë së Big Brother.

Sipas ndjekësve ky ishte një turp.

?Waw filluan prapë dronet dhe surprizat, aq ishte sa mos i fuste Bora ndonjë shenjë Donaldit. Kjo është vepra e produksionit, turp?, shkruan një prej komentuesve.

?O ju raftë damlla ju të produksionit po Borën pse se latë me i sjellë gjë apo donit të bënit çifte se të tjerët nuk dëgjuan gjetët dy budallenjtë?,shkruan një tjetër komentues.

Për më tepër shihni komente të tjera më poshtë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga