LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Do të rrish vetëm?”/ Donaldi i shqetësuar për Beatrix: Ndihem në faj...

28 Dhjetor 2021, 19:39, Lifestyle CNA
“Do të rrish vetëm?”/ Donaldi i shqetësuar për

Romanca mes Donald Veshajt me Beatrix Ramosajn ka qenë ndër më të komentuarit gjatë gjithë kësaj kohe. 

Megjithatë, deri më tani kishim parë vetëm anën e bukur të këtoj raporti, por së fundmi kanë nisur dhe krizat mes tyre.

Donaldi së fundi ka shprehur habinë e tij me ndryshimin e humorit të Beatrix. Ajo iu afrua, e teksa aktori qëndronte i heshtur, këngëtarja e pyeti: ?A do të rrish vetëm??, por më pas qëndroi, në tentativë për të qartësuar situatën.

?Ti zgjohesh kështu e them çfarë ndodhi??, i tha aktori, teksa përpiqej të sqarohej.

Madje ai shtoi se ndihet në faj lidhur me të, për gjërat që kanë ndodhur.

Lajmet e fundit nga