LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arjola flet për Antonelën: “Njerëz të tillë i mbaj larg”

28 Dhjetor 2021, 15:45, Lifestyle CNA
Arjola flet për Antonelën: “Njerëz të tillë i

Që nga hyrja e saj në ?Big Brother Vip? Antonela ka krijuar shumë debate të cilat kanë agravuar deri në ofendime dhe ngritje tonesh.
Kujtijmë se debatet me të forta i ka pasur me Arjolën e si duket dy vajzat nuk kanë ndërmend të ndalen.

Së fundi në një bisedë me Monikën,Arjola ka folur për Antonelën.

?Unë e di që njerëzit e tillë në jetën time unë i mbaj shumë larg dhe shyqyr që nuk kam njerëz të tillë në jetë?, tha Arjola.

?Ajo që në momentin që për 1 vit e ca nuk është se bëri pak normal që e re është do shikohet?, tha Monika.

?Që në momentin që ka folur me fjalë koti,që atëherë unë ja kam vënë vizën? vijoi Arjola./S.K-CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga