LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk jam single”/ Mos ndoshta Kledi konfirmoi lidhjen me Sheilën?

28 Dhjetor 2021, 18:18, Lifestyle CNA
“Nuk jam single”/ Mos ndoshta Kledi konfirmoi lidhjen me

Ish-banori i ?Big Brother VIP?, Kledi Hysa, prej disa javësh po përflitet për një lidhje midis tij dhe Sheila Haxhiraj.

Herë pas here, modeli dhe këngëtarja janë parë shumë të afërt dhe duke shkëmbyer puthje e përqafime me njëri-tjetrin në kryeqyetet pas daljes nga shtëpia e ?Big Brother VIP?

Së fundmi, i ftuar në ?N?fermë? në emisionin ?E Diell?, Kledi ka konfirmuar se aktualisht është në një lidhje.

?Nuk jam single, jam i lidhur. Sigurisht një femër mund të dashurohet me mua?, tha ai.

Shumica e ndjekësve dhe e portaleve kanë aluduar se mund të jetë Sheila vajza që ia ka rrëmbyer zemrën. Gjithsesi Kledi nuk e thotë emrin specifik të vajzës që është lidhur mbase, sepse do akoma të tërheqi vëmendjen dhe të shtojë pikëpyetje në publik në lidhje me romancat e tij.

Ndërkohë modeli tregoi se është ndjerë i përdorur nga vajzat e Big Brother pasi ai bënte punët e shtëpisë ndërsa ato kalonin kohën duke bërë make up dhe duke pirë kafe.

?Vajzat që kishim aty kishin qejf të bënin make up, të pinin kafe, të bënin fallxhoren kurse unë isha ai djali që kur vinin vajzat e gjenin vendin të pastër. Jam ndjerë i përdorur nga gocat e Big Brother, absolutisht që po (qesh). Sa më shikonin thoshin hë se i bën Kledi punët. Më vinte keq për gocat, thosha si nuk e morën mundimin që të bëjnë punë, të pija dhe unë një kafe.Sa i përket fotove nudo s?do dilja kurrë lakuriq në koopertinë as për 80 mijë euro. Është pjesë e karakterit tim?, u shpreh modeli i njohur.

Rikujtojmë se ish-futbollisti nuk e ndjek më Khaula-n, modelen gjermane në Instagram dhe as ajo atë.

A mund të jetë Sheila vajza që e ka bërë të dashurohet dhe ta lërë pas jetesën në Gjermani?!

Mbetet të shohim./Iconstyle

Lajmet e fundit nga