LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Donaldi është tradhtar"/ Aleksia Peleshi nuk ja përton ndjekësit: Është kulmi të...

28 Dhjetor 2021, 16:06, Lifestyle CNA
"Donaldi është tradhtar"/ Aleksia Peleshi nuk ja përton

Aleksia Peleshi, është kthyer në një nga emrat më të përfolur të medias rozë, për shkak të romancës së saj me Romeo Veshaj.

Së fundmi ajo ka zhvilluar një intervistë me ndjekësit e saj në Instagram.

Njëri nga ndjekësit e Aleksia ka kritikuar Donaldin duke e cilësuar si ?tradhëtar?, referuar marrëdhënies së tij me Borën dhe Beatrix.

?Ke një foto me nusen në profil dhe më ke dërguar 10 mesazhe ku thua: shpirt, zemër, ylli dhe gjykon Donaldin që ishte beqar. Është kulmi të kryqëzohet nga njerëz si puna jote që mashtrojnë, tradhtojnë, mbajnë të dashuruar dhe prishin familje është hipokrizia më e madhe?, është përgjigjur Aleksia, duke shkruar se kjo është hera e fundit që flet për këtë temë”, është shprehur Aleksia./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga