LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTO- Ndiqni këto 6 tendenca të palltove, dhe do të jeni gjithmonë ‘tjetër nivel’

2 Janar 2022, 20:20, Lifestyle CNA
FOTO- Ndiqni këto 6 tendenca të palltove, dhe do të jeni

Luksoze dhe komode në të njëjtën kohë. Ka dicka të veçantë në palltot të cilat e plotësojnë veshjen tonë pavarësisht se cfarë kemi veshur poshtë.

Nga puferat super të mëdha që të japin përshtypjen e stilit të rrugës, deri te palltot më magjepsëse të trasha dhe me thekse teksture, këto gjashtë tendenca janë ato që do të jenë prezente dhe do i shihni kudo këtë sezon

Lajmet e fundit nga