LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk ndalet/ Pasi thumboi Arbanën, Rudina i hedh sërish benzinë zjarrit

28 Dhjetor 2021, 17:50, Lifestyle CNA
Nuk ndalet/ Pasi thumboi Arbanën, Rudina i hedh sërish benzinë

Pak ditë më parë Rudina Dembacaj realizoi një Stand Up Comedy. Ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me një deklaratë që u duk si thumb për moderatoren Arbana Osmani.

?Meqë ra fjala, nuk e di pse gratë e ish-burrave të mi më kanë inat, e kam seriozisht?, u shpreh ajo. Kujtojmë se para shumë vitesh, Rudina Dembacaj ka qenë partnerja e Eduart Grishajt, i cili sot po shijon historinë e dashurisë me Arbana Osmanin.

Së fundmi, Rudina ka reaguar sërish rreth kësaj deklarate, e cila ka bërë xhiron e rrjetit. Ajo i ka hedhur akoma më shumë benzinë zjarrit.

?Qenka bërë nami me këtë batutë, pse nuk është e vertetë? Nejse, humor njerëz, për sqarime të mëtejshme, ju pres ne Stand up- in e radhës, Une dhe Burrat?, ka shkruar aktorja në Instagram.

 

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

Lajmet e fundit nga