LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Kam kërkuar të dal nga shtëpia”/ Dj Dagz bën deklaratën e fortë një javë pasi u zgjodh i preferuari i publikut

28 Dhjetor 2021, 20:15, Lifestyle CNA
“Kam kërkuar të dal nga shtëpia”/ Dj Dagz bën

Që nga dita kur Dj Pm u largua nga “Big Brother”, Dj Dagz po kalon ditë të vështira brenda shtëpisë.

Së fundi, Dagz, një javë pasi u zgjodh i preferuari i publiku,  ka kërkuar që të largohet nga shtëpia krejt papritur.

Në një bisedë të bërë me Antonelën dhe Einxhelin, Dagz ka treguar se është nervoz dhe kjo gjë nuk ka të bëjë aspak me sitatutën në shtëpi.

Ai ka treguar që ka të bëjë me pjesën jashtë, ndërsa në një bisedë me Donaldin dhe Beatrixën, ai u ka thënë se mendon që menaxheri i tij është hidhëruar me të, pasi ai zgjodhi të qëndronte në shtëpi, pas largimit të PM./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga