LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E papritur/ Donaldi bëhet xheloz për shoferin që shoqëron Beatrix:Ta shohim njëherë kush është...

28 Dhjetor 2021, 20:32, Lifestyle CNA
E papritur/ Donaldi bëhet xheloz për shoferin që shoqëron

Ashtu si ishte premtuar spektakli i sotëm i “Big Brother Vip”, ka nisur me surpriza.

Beatrix është larguar nga shtëpia nën shoqetimin e rojeve të sigurisë të “Top Channel” drejt pallatit të kongreseve, ku do te ndjekë live performance e vëllait, Alban Ramosaj.

Deri më tani asnjë nuk është në dijeni të surprizes.

Ajo që ra në sy ishte xhelozia e Donaldit i cili kërkoi të dinte kush ishte shoferi. Ky moment u kalua me të qeshur nga konkurentët.

Mbrëmë është mbajtur në Pallatin e Kongreseve nata e parë e ?Festivalit të Këngës? ku artistët kanë prezantuar këngët e tyre. Teksa mbrëmjen e sotme do zhvillohet nata e dytë e më 29 dhjetor mbahet finalja.

Ky i fundit konkurron me këngën ?Theje? që është pëlqyer shumë nga publiku dhe shihet si një nga pretendentët për të shkuar në ?Eurovizion?./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga