Antonela-Donaldit: Nuk qenke gjë në seks

23 Dhjetor 2021, 08:09, Lifestyle CNA
Antonela-Donaldit: Nuk qenke gjë në seks

Banorët janë penalizuar për shkak të vendimit të Beniadës, e cila zgjodhi të hapte kutinë e pandorës, dhe duhet të flenë jashtë.

Së fundi ata, jashtë në të ftohtë kanë diskutuar për tema të ndryshme, madje kanë hapur edhe temën e filmave për të rritur.

Donaldi ishte ai që shpjegoi se ndoshta kur ka qenë i vogël por që kur është rritur nuk ka parë ndonjëherë porno.

Befasuese ishte edhe kundër përgjigja e Antonelës e cila u cudit nga deklarata e Donaldit dhe ia tha në sy se nëse nuk ka parë porno nuk qenka gjë në seks.

Madje ajo shtoi se nga porno mëson shumë.

Duke qeshur Donaldi ja ktheu se nga porno demoralizohesh./S.K-CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga