LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Bayern rimerr kryesimin në Bundesligë, goli i Sane mjafton ndaj Arminias

27 Nëntor 2021, 19:38, Sport CNA
VIDEO/ Bayern rimerr kryesimin në Bundesligë, goli i Sane mjafton ndaj

Borussia Dortmund ka festuar vetëm pak orë, pasi Bayern Munich ka triumfuar me rezultatin 1-0 kundër Arminia Bielefeld dhe me tre pikët e marra kryeson kampionatin me një pikë më shumë.

Bavarezët e kanë dominuar totalisht këtë duel, por goli i epërsisë që ishte edhe i fitores ka ardhur shumë vonë.

Lajmet e fundit nga