LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Dejvi Bregu nuk ndalet, shënon sërish në Turqi me Boluspor

27 Nëntor 2021, 14:35, Sport CNA
VIDEO/ Dejvi Bregu nuk ndalet, shënon sërish në Turqi me Boluspor

Dejvi Bregu ka shënuar në Turqi me ekipin e Boluspor. Prodhimi i Superiores po tregon rritje nga java në javë, duke u shndërruar në një pikë të fortë për skuadrën që ende në mesin e renditjen të Ligës së Parë dhe është paksa larg kreut.

Në minutën e 33 të takimit, Bregu ka arritur që të realizojë nga 11-metrat ndaj ndaj Eyupsporit. Topi ishte në njërin krahë dhe portieri kundërshtar është hedhur në tjetrin, për t?i dhënë kryesimin skuadrës së Bolsporit.

Boluspor'un sezon ba?? Arnavutluk'un Teuta tak?m?ndan transfer etti?i Dejvi Bregu tak?m? ad?na bu sezon 3. golünü att?? pic.twitter.com/kMcPKonzMa

— 1Burak 90cm3n (@Burak_Gocmen) November 27, 2021

Lajmet e fundit nga