LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Asani dhuron spektakël në Hungari, dy gola për ta afruar Kisvanën me kreun

27 Nëntor 2021, 16:02, Sport CNA
VIDEO/ Asani dhuron spektakël në Hungari, dy gola për ta afruar

Jasir Asani ishte protagonist absolut në fitoren e skuadrës së tij Kisvana ndaj MTK Budapestit. Të zotët e shtëpisë fituan 5-0 dhe me këtë fitore ngjitet në vendin e dytë.

Jasin Asani ishte i papërmbajtshëm me dy gola që në pjesën e para.  Në këtë ndeshje luajti dhe Herdi Prenda, i cili zhvilloi një paraqitje të mirë. Asani deri më tani ka shënuar 3 gola në këtë kampionat.

 

Lajmet e fundit nga