LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Njësia 7 mbështet Shehajn dhe rrëzon Bashën/ Verifikimi i firmave, i drejtë

23 Nëntor 2021, 18:50, Politikë CNA
Njësia 7 mbështet Shehajn dhe rrëzon Bashën/ Verifikimi i

Shpëtim Qordja, Sekretari i degës 7 të PD në Tiranë e sheh të drejtë veprimin e Agron Shehajt për të verifikuar firmat e mbledhura për Kuvendin e 11 dhjetorit.

Në një reagim për Syri Tv, ai hedh poshtë deklaratën e dalë nga zyrat e PD, duke deklaruar se në faqen e degës 7 kanë akses disa persona dhe se nuk e di kush e ka ndarë deklaratën

?Nuk është mbledhur as Kryesia e degës dhe asnjë pjesë e strukturave të degës shtatë. Në faqen e degës 7 kemi akses disa persona e nuk e di kush ka ndarë deklaratën. Mendoj se drejtuesit e degëve duhet të verifikojnë firmat, për të parë se kush ka firmosur. Për mua është shumë e drejtë?, tha ai./CNA.al

 

16:07 Politikë

Meta, metë…

“Asgjë e re nga fronti i lindjes” qe shprehur disa javë më p...

Lajmet e fundit nga