LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Berisha zbret në Burrel/ Pritje madhështore për liderin historik

23 Nëntor 2021, 16:12, Politikë CNA
Foto-Berisha zbret në Burrel/ Pritje madhështore për liderin

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha ka mbërritur në Burrel për ?Foltoren? e radhës.

Ai është pritur me brohorima dhe entuziazëm, nga qindra demokratë të cilët janë mbledhur para Pallatit te Kultures.

Lëvizja e Berishës, ka gjetur përkrahaje anembanë vendit, ku në do qytet ku ai ka shkelur, ka pasur pjesëmarrje të jashtëzakonshme./ CNA.al

16:07 Politikë

Meta, metë…

“Asgjë e re nga fronti i lindjes” qe shprehur disa javë më p...

Lajmet e fundit nga