LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kuvendi i vetëm është në 11 dhjetor”/ Shehu: PD nuk ka nevojë për zvogëlime dhe largime

23 Nëntor 2021, 14:52, Politikë CNA
“Kuvendi i vetëm është në 11 dhjetor”/ Shehu: PD

Për deputetin e PD Tritan Shehu, Kuvendi i vetëm është ai i thirrur në 11 dhjetor dhe se sipas tij nuk ka asnjë forcë në botë që mund ta ndaloj.

Në një reagim për Top Channel, Shehu theksoi se PD nuk ka nevojë për largime dhe zvogëlime dhe sipas tij, Kuvendi do të jetë e vetmja mënyrë për ta ndaluar këtë gjë.

?Unë llogaris vetëm vendimet e Kuvendit të datës 11, PD s?ka nevojë për thërrmime, për largime, absolutisht nuk ka nevojë për zvogëlim dhe të jeni të bindur se kjo do të jetë diviza dhe e Kuvendit të datës 11 Dhjetor.

PD zyrtare është Kuvendi i datës 11 Dhjetor dhe vendimet e tij. Ky Kuvend do realizohet dhe nuk ka asnjë forcë në botë që e ndalon?, tha Shehu./CNA.al

Lajmet e fundit nga