LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video-Mbyllet “Foltorja” e Berishës në Burrel/ Demokratët e përcjellin me entuziazëm

23 Nëntor 2021, 18:31, Politikë CNA
Video-Mbyllet “Foltorja” e Berishës në Burrel/

Është mbyllur ?Foltorja? e ish-kryeministrit Sali Berisha me demokratët e Burrelit.

Demokratët e Matit, i rezervuan pritje madhështore sot Berishës, të cilin e shohin si shpresë për bashkimin e së djathtës dhe si shpresë për Opozitë përballë Qeverisë së kryeministrit Edi Rama.

Në përfundim të takimit Berisha ftoi delegatët që të marrin pjesë në Kuvendin Kombëtar të 11 dhjetorit, duke deklaruar se demokratët ecin të sigurt drejt fitores./CNA.al

16:07 Politikë

Meta, metë…

“Asgjë e re nga fronti i lindjes” qe shprehur disa javë më p...

Lajmet e fundit nga