LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Lamtumirë!”/ Ish-deputeti socialist humb njeriun e shtrenjtë

23 Nëntor 2021, 17:06, Politikë CNA
“Lamtumirë!”/ Ish-deputeti socialist humb njeriun e

Ish-deputeti i Partisë Secialiste Namik Dokle ka humbur vëllain si pasojë e Covid-19.

Lajmin e hidhur e ka dhënë vet ëish deputeti përmes një postimi në rrjetet sociale.

?Lamtumirë, o vëlla! Mua më dhe kurajo, por vetë nuk e përballove dot COVID e mallkuar. I përjetshëm kujtimi!?, shkruan Namik Dokle.

Kujtojmë se vetë ish-deputeti, pak kohë më parë u përball me virusin vdekjeprurës bashkë me bashkëshorten e tij, por fatmirësisht e fitoi betejën./CNA.al

16:07 Politikë

Meta, metë…

“Asgjë e re nga fronti i lindjes” qe shprehur disa javë më p...

Lajmet e fundit nga