LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mbledhja e Kuvendit Kombëtar/ Ish ministri firmos kërkesën

10 Nëntor 2021, 18:20, Politikë CNA

Ish kryeministri Sali Berisha, gjatë Foltores së tij në Pogradec ditën e djeshme, njoftoi se sot do të dorëzohen 4200 firmat e anëtarëve të PD për mbledhjen e Kuvendit Kombëtar në 11 dhjetor.

Ish-deputeti dhe ministri Genc Pollo ka firmosur kërkesën për mbledhjen e jashtëzakonshme të Këshillit Kombëtar të PD-së, të cilën e ka bërë publike edhe në rrjetin social Facebook.

Pollo, duke nxjerrë shkresën e firmosur shkruan shkurtimisht: ?Kërkesë për Kuvendin e PD-së!?./CNA.al

Lajmet e fundit nga