LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Floriana Garo jep lajmin e ëmbël për zëdhënësen e Berishës

10 Nëntor 2021, 18:51, Politikë CNA
Floriana Garo jep lajmin e ëmbël për zëdhënësen e

Ish kryeministri Sali Berisha, nga Rogner, ku po ,mban një konferencë për shtyp ka prezantuar drejtoreshën e komunikimit që do të merret me organizimin e mbledhjes së Kuvendit Kombëtar Floriana Garo.

Garo gjatë fjalës së saj dha lajmin se zëdhënësja e Berishes Mariele Shkurte, është në pritje të ëmbël. Më tej Garo është shprehur se është shumë e lumtur që serish ajo është prezente.

?Ndërkohë, unë dua të ndalem tek Mariele. Ajo është në pritje të ëmbel dhe ne i urojmë shtatzani të mbarë, e lumtur që ndodhesh këtu?, është shprehur Floriana Garo./CNA.al

Lajmet e fundit nga