LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I ekzekutuan djalin me thikë/ Nëna: Autorin do ta vras, vajzën do ta djeg me benzinë

8 Nëntor 2021, 09:07, Kronika CNA
I ekzekutuan djalin me thikë/ Nëna: Autorin do ta vras, vajzën do

Pak ditë më parë, një ngjarje e rëndë ndodhi në Elbasan, ku për shkak të një sherri mes një grupi të rinjsh dhe dy vëllezërve, ndërroi jetë njëri prej tyre.

Shkak i konfliktit mësohet të ketë qenë një vajzë. Së fundi nëna e dy vëllezërve Kovaçi, Mirela Kovaçi në një intervistë për Abc news, ka kërkuar të vihet drejtësi për djalin e saj, pasi nëse autori nuk kalbet në burg, do të bëjë vetëgjyqësi.

Ndërsa për vajzën për të cilën ka ndodhur sherri, nëna e 28 vjeçarit është shprehur se do ta djegë me benzinë.

Nga ngjarja e rëndë në Elbasan, mbeti i plagosur edhe vëllai i Kovaçit, i cili ndodhet në spital në gjendje të rëndë./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga