LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto-Përgjaken rrugët në Tiranë/ Makina  godet dhe hedh në tokë biçiklistin

8 Nëntor 2021, 07:50, Kronika CNA
Foto-Përgjaken rrugët në Tiranë/ Makina  godet dhe

Një aksident është regjistruar, mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Një automjet ka goditur një person që po lëvizte me biçikletë, duke e plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Kavajës, dhe dyshohet se shkak është bërë shpejtësia e madhe me të cilën udhëtonte automjeti.

Policia ndodhet në vendngjarja dhe po punon për zbardhjen e rrethanave në të cilat ka ndodhur aksidenti, fotot e të cilit i sjell gazetari Renaldo Bregu /CNA.al

Lajmet e fundit nga