LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plagosi të riun në Bllok/ Arrestohet autori, policia jep detaje

6 Nëntor 2021, 18:42, Kronika CNA
Plagosi të riun në Bllok/ Arrestohet autori, policia jep detaje

Policia ka vënë në pranga autorin e plagosjes në Bllok.

Përmes një njoftimi, blutë e kryeqytetit bëjnë me dije se i plagosuri është shtetasi I.SH i cili ka marrë një plumb në këmbë. Bëhet me dije se falë ndërhyrjes së tyre në kohë rekord u bë e mundur bllokimi i një makine tip Benz, që u përdor nga autorët për tu larguar, të cilët u shoqëruan për në ambientet e komisariatit.

?Ne lidhje me plagosjen me arme zjarri ne kembe te shtetasit I.SH,  fale reagimit të menjehershëm të sherbimeve  të Policisë në kohë rekord u bë bllokimi i mjetit tip ?Benz? i cili u përdor nga autorët për t?u larguar, dhe u shoqërua në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme  njëri  prej autorëve të dyshuar të ngjarjes. per pak do keni njoftim te plote?, njofton policia./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga