LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grabitja e 100 mijë eurove në Nikël/ FNSH aksion në Tiranë, ka të arrestuar

6 Nëntor 2021, 07:16, Kronika CNA
Grabitja e 100 mijë eurove në Nikël/ FNSH aksion në

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë janë duke zhvilluar një aksion në kryeqytet.

Sipas asaj që raporton gazetarja Klodiana Lala, mësohet se Prokuroria e Krujës ka lëshuar disa urdhër-arreste që pritet të ekzekutohen nga FNSH-të.

Deri tani është vënë në pranga një person.

Mësohet se arrestimet vijnë pas grabitjes dhe dhunimit  në banesë të biznesmenit Nazmi Çangu.

 

 

Lajmet e fundit nga