LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ecte me shpejtësi skëterrë/ Aksident i trefishtë në Elbasan

5 Nëntor 2021, 18:01, Kronika CNA
Ecte me shpejtësi skëterrë/ Aksident i trefishtë në

Një aksident i trefishtë është regjistruar ditën e sotme dhe për shkak të tij është paralizuar qarkullimi për më shumë se 30 minuta në aksin Elbasan-Ish Kombinati Metalurgjik.

Mëoshet se një mjet me shpejtësi skëterrë ka goditur njëri pas tjetrit dy automjete të tjera, duke u shkaktuar dëme të mëdha. Fatmirësisht nga përplasja nuk ka patur të lënduar me pasoja serioze.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po vijon hetimet për aksidentin e trefishtë dhe rikthim e normalitetit, për qarkullimin e automjeteve në këtë aks rrugor./CNA.al

Lajmet e fundit nga