LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tentohet të rrëmbehet një person në Vlorë/ Krimi godet sërish

4 Nëntor 2021, 12:39, Kronika CNA
Tentohet të rrëmbehet një person në Vlorë/ Krimi godet

Policia e Vlorës ka njoftuar se dy shtetas, 34 dhe 31 vjeç kanë tentuar të marrin forcërisht në makinë një tjetër shtetas.

?Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë shpallën në kërkim shtetasit S. S., 34 vjeç dhe S. J., 31 vjeç, të dy banues në fshatin Armen, Vlorë, pasi dyshohet se ditën e djeshme, për motive të dobëta kanë tentuar të marrin në makinë forcërisht shtetasin A. S. Vijon puna për kapjen e tyre?, thuhet në njoftimin e Policisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga