LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Plagosi me thikë dy shoferët e shkollës/ Identifikohet autori

4 Nëntor 2021, 08:45, Kronika CNA
Plagosi me thikë dy shoferët e shkollës/ Identifikohet autori

Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i plagosjes së një dite më parë, pranë shkollës ?Fan Noli? në Tiranë.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se bëhet fjalë për shtetasi Y. G.  45 vjeç.

Ai u konfliktua me dy shoferë të një autobusi të shkollës, të cilët transportojnë nxënësit me pretekstin se makina e tyre u kishte zënë rrugën.

Pas konfliktit verbal ai nxori thikën dhe i qëlloi, më pas u largua nga vendi i ngjarjes.

?Rreth orës 13:35, në rrugën ?Qemal Stafa?, dyshohet se për shkak të bllokimit të rrugës, një shtetas ende i paidentifikuar qe qarkullonte me nje automjet ka goditur dyshohet me mjet prerës shtetasit A. V, 37 vjeç dhe V. V, 42 vjeç(drejtues mjeti te furgonit te shkolles) të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve,? njofton policia./CNA.al

Video-Sherri me thika, tmerrohen nxënësit/ Shoferi i furgonit të shkollës përleshet në mes të rrugës

Lajmet e fundit nga