LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet një çantë e dyshimtë pranë një shkolle në Tiranë/ Dyshohet për bombë

5 Nëntor 2021, 08:16, Kronika CNA

Një çantë e dyshimtë është gjendur në hyrje të një pallati pranë shkollës ?Nike Dardani?, në Tiranë.

Dyshohet se në çantë ka bombë artizanale.

Policia ka rrethuar zonën dhe po verifikon nëse çanta e gjetur mund të përmbajë lëndë plasëse.

Kanë qenë fillimisht banorët e zonës që kanë njoftuar policinë për çantën e dyshimtë dhe menjëherë forcat e Komisariatit numër 1 kanë shkuar në vend./CNA.al

Lajmet e fundit nga