LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident në Tiranë/ Dy persona të plagosur

5 Nëntor 2021, 19:45, Kronika CNA
Aksident në Tiranë/ Dy persona të plagosur

Mbrëmjen e sotme në zonën pranë Liqenit Artificial  ka ndodhur një askident.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona, të cilët janë transportuar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Ende nuk është bërë e ditur gjendja e tyre shëndetësore./ CNA.al

Lajmet e fundit nga