LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vrasja në Elbasan/ Arrestohet autori

5 Nëntor 2021, 21:57, Kronika CNA
Vrasja në Elbasan/ Arrestohet autori

Pak orë më parë, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan.

Ka patur një konflikt mes një grupi të rinjsh dhe dy vëllezërve ku si pasojë njëri prej tyre ka humbur jetën dhe tjetri është në spital nën kujdesin e mjekëve.

Sipas njoftimit të policisë sherri ka ndodhur për motive të dobëta.

Ndërkohë vetëm pak orë pas sherrit është identifikuar dhe arrestuar autori i vrasjes dhe i plagosjes në Elbasan./ CNA.al

Lajmet e fundit nga