LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Elbasan/ Sherr me thika mes të rinjve, ndërron jetë njëri nga vëllezërit, tjetri i plagosur

5 Nëntor 2021, 19:26, Kronika CNA
E rëndë në Elbasan/ Sherr me thika mes të rinjve,

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan, mes disa të rinjve dhe dy vëllezërve.

Sipas asaj që raportohet në media, nga përplasja ka humbur jetën njëri nga vëllezërit, ndërsa tjetri është në gjendje të rëndë.

Ende nuk janë bërë të ditura shkaqet e konfliktit. Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e ngjarjes së rëndë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga