LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Pogradec/ Autori i ngacmimit seksual drejtori i një shkolle 9-vjeçare

6 Nëntor 2021, 16:18, Kronika CNA
Detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Pogradec/ Autori i

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me ngjarjen tronditëse të ndodhur në Pogradec ku dy të mitura janë ngacmuar seksualisht.

Burime për BW, bëjnë me dije se dy të miturat janë ngacmuar nga shtetasi A.H drejtor i një shkolle 9-vjeçare në fshatin Stropckë.

Sipas burimeve ngacmimi ndaj minoreneve ka filluar 2 javë më parë ndërsa ka qënë policia e Pogradecit ajo që në bazë të informacioneve ka mundur të zbardhë dëshminë e dy të miturave në prani të psikologeve të cilat kanë pranuar se drejtori u ka bërë shenja gjatë mësimit.

Ndërkohë drejtori njihet si një person që konsumonte edhe alkool tek një lokal para shkollës dhe dyshohet që në shumë raste të ketë qenë edhe nën efektin e alkoolit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga