LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Merrni masa/ Këto zona të Tiranës do të mbeten pa energji elektrike deri në orën 15

6 Nëntor 2021, 07:26, Kronika CNA
Merrni masa/ Këto zona të Tiranës do të mbeten pa energji

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE ka njoftuar se ditën e sotme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës.

SHEE bën me dije se do të mbesin pa energji elektrike zonat e mëposhtme nga ora 09:00-15:00.

Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 6 nëntor

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datën 6 nëntor gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Pjesërisht: Rruga “Asim Zeneli”, dhe rruga “Themistokli Gërmenji”

 

Lajmet e fundit nga