LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bie nga lartësia e banesës/ 60-vjeçari ndërron jetë në vend

7 Nëntor 2021, 18:19, Kronika CNA
Bie nga lartësia e banesës/ 60-vjeçari ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Tiranë rreth orës 17:40 të pasdites.

Shtetasi me iniciale B. Sh. raportohet se ka rënë nga lartësia e banesës së tij dhe për pasojë ka ndërruar menjëherë jetë.

Ende nuk bëhet e ditur nëse 60-vjeçari ka rënë aksidentalisht apo është vetëhedhur, megjithatë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave./CNA.al

Lajmet e fundit nga