LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Përplasen dy automjete në Durrës/ Plagoset shoferi dhë fëmija i tij

7 Nëntor 2021, 18:13, Kronika CNA
Përplasen dy automjete në Durrës/ Plagoset shoferi dhë

Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Xhavzotaj-Rreshbull.

Mësohet se mjeti tip ?Benz? me drejtues shtetasin F. K., është përplasur me një mjet tip ?Toyota? me drejtues shtetasin me iniciale E. B. Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i mjetit F.K., si dhe fëmija i tij, i cili ndodhej pasagjer në makinë.

Dy të lënduarit janë dërguar menjëherë në spital për ndihmë mjekësore ndërsa policia po vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve që kanë çuar në këtë aksident./CNA.al

Lajmet e fundit nga