LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Elbasan/ Gjendet një grua e pajetë në hyrje të pallatit

7 Nëntor 2021, 08:20, Kronika CNA
E rëndë në Elbasan/ Gjendet një grua e pajetë në

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Sipas raportimit në media, mësohet se në orët e para të mëngjesit është gjetur një grua e pajetë në hyrjen e një pallati në lagjen ?Haxhias?

Burime jozyrtare bëjnë me dije për BalkanËeb se bëhet fjalë për shtetasen me iniciale L.A.

Shkak i vdekjes së saj dyshohet aksidental pasi ka rrëshqitur në shkallët e hyrjes së pallatit duke pësuar goditje fatale në kokë dhe për pasojë ka humbur edhe jetën./CNA.al

Lajmet e fundit nga