LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të shtëna me armë zjarri në Bllok/ Dyshohet për të plagosur

6 Nëntor 2021, 18:16, Kronika CNA
Të shtëna me armë zjarri në Bllok/ Dyshohet për të

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Sipas BW, të shtënat janë regjistruar në zonën e ish Bllokut, ndërsa dyshohet edhe për të plagosur.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punonpër zbardhejn e plotë të rrethanave./CNA.al

Lajmet e fundit nga