LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një i plagosur në Bllok/ Dalin detaje të reja

6 Nëntor 2021, 18:27, Kronika CNA
Një i plagosur në Bllok/ Dalin detaje të reja

Detaje të reja kanë dalë nga plagosja mbrëmjen e sotme në zonën e ish Bllokut.

Mësohet se fillimisht ka nisur një konflikt mes disa të rinjëve, të cilët më pas kanë agravuar në përdorimin e armës.

Sipas të dhënave për media bëhet me dije se i plagosuri ka marrë një plumb në këmbë dhe është trasportuar drejt spitalit të Traumës për të marrë ndihmën mjekësore. Gjithashtu bëhet me dije se ndodhet jashtë rrezikut për jetën./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga