LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zhduken nga banesa dy persona në Lushnjë dhe Fier/ Policia i shpall në kërkim

7 Nëntor 2021, 08:45, Kronika CNA
Zhduken nga banesa dy persona në Lushnjë dhe Fier/ Policia i shpall

Policia e Fierit dhe Lushnjës ka shpallur në kërkim dy perosna, pasi janë larguar nga banesa e tyre në rrethana ende të panjohura.

Bëhet fjalë për një 57-vjeçar në Lushnje, i cili vuan nga sëmundja e depresionit, dhe për një 29-vjeçar në Fier, denoncimi për të cilët është bërë nga vëllai dhe nëna.

?Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë është bërë shpallja në kërkim dhe po punohet për gjetjen e shtetasit I. N., 57 vjeç, banues në fshatin Çiflik i Ri, Lushnjë, pasi në datë 06.11.2021 ka bërë kallëzim vëllai i tij se 57-vjeçari (i cili vuan nga sëmundja e depresionit) është larguar nga banesa.

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier është bërë shpallja në kërkim dhe po punohet për gjetjen e shtetasit J. H., 29 vjeç, banues në Fier, pasi në datë 06.11.2021 ka bërë kallëzim nëna e tij se djali është larguar nga banesa.

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme?, njofton Policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga