LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasi efektiven e policisë me makinë/ Përfundon në pranga 21 vjeçari

7 Nëntor 2021, 12:53, Kronika CNA
Përplasi efektiven e policisë me makinë/ Përfundon në

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një 21 vjeçar ka përplasur me makinë efektiven e policisë.

21 vjeçari nuk i bindur patrullës për ndalim. Në momentin që është ndaluar për verifikim, i riu ka goditur me mjetin e tij në këmbë punonjësen e policisë.

?Në lagjen Nr.1, Durrës, gjatë ndjekjes nga patrrulla pasi nuk i është bindur urdhërit për ndalim të dhënë nga punonjësit e policisë, në kohën që është ndaluar nga patrrulla për verifikim, shtetasi B. M., 21 vjeç, ka goditur me mjetin e tij në këmbë punonjësen e policisë B. Gj., ndërsa shtetasit A. K., dhe S. G.  26 vjeç, kanë kundërshtuar në bashkëpunim veprimet e punonjësve të policisë?, thuhet në njoftimin e policisë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga