LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foltorja e Berishës në Kamëz/ Kush janë demokratët që shoqërojnë liderin historik

2 Nëntor 2021, 16:21, Politikë CNA
Foltorja e Berishës në Kamëz/ Kush janë demokratët

Ashtu si në çdo takim tjetër që ka zhvilluar deri më sot, ish kryeministri Sali Berisha ka patur shumë përkrahës në Foltoret e tij.

Sot po zhvillon takimin e radhës në Kamëz dhe është pritur në mënyrë të jashtëzakonshme nga qindra demokratë.

CNA.al mëson se Berisha në këtë takim shoqërohet nga strukturat e Paskuqanit, me Anton Pjetërnikaj si kryetar dege, të gjithë strukturat e PD së Kamzës, deputetin Flamur Noka, ish deputetë Asan Dogjani, Mimoza Hajdarmataj dhe Klevis Balliu, si dhe Lisandër Hoxha.

Kujtojmë se kjo është Foltorja e 14 e Berishës për një Parti Demokratike të Bashkuar dhe të hapur.

Të premten pritet që të zhvillojë takimin e radhës në Lushnje./ CNA.al

Lajmet e fundit nga