LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video- Me daulle e këngë/ Demokratët “ndezin” Kamzën, në pritje të Berishës

2 Nëntor 2021, 15:28, Politikë CNA
Video- Me daulle e këngë/ Demokratët “ndezin”

Ish kryeministri Sali Berisha do të mbajë pasditen e sotme Foltoren e 14 në Kamëz.

Ish lideri historik i PD do të jetë në orën 17:00 në Pallatin e Kulturës, ndërsa një orë para nisjes së Foltores, qytetarët kanë ndezur atmosferën, duke sfiduar kështu edhe kohën jo të favorshme.

Me daulle dhe këngë, demokratët e Kamzës, kanë treguar një mbështetje mjaft të madhe për Berishën.

Kujtojmë këtu, se ish kryeministri deri tani ka mbajtur 13 Foltore të suksesshme, ndërsa pas Kamzës, ditën e premte do të jetë me demokratët e Lushnjës./CNA.al

Lajmet e fundit nga