LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Berisha “ndez” sot Kamzën/ Mesazhi për demokratët

2 Nëntor 2021, 10:36, Politikë CNA
Video-Berisha “ndez” sot Kamzën/ Mesazhi për

Ish-kryeministri Sali Berisha pritet të zhvillojë ?Foltoren? e radhës me demokratët, pasditen e sotme në Kamëz.

Në një postim në rrjetet sociale, Berisha i ka drejtuar një mesazh demokratëve, ndërsa shkruan ?Sot ne ora 17:00 ne Pallatin e Kultures te Bashkise se Kamzes Foltorja me demokratet dhe demokratët e Kamzes dhe Paskuqanit. Vetem te bashkuar fitojme. Rrofte Partia Demokratike.?.

Kujtojmë këtu se lëvizja e Berishës ka si qëllim bashkimin e së djathtës dhe kthimin e PD-së në vlerat e saj demokratike.

Deri tani Berisha ka zhvilluar takime në Tiranë, më pas në Fier, në Vlorë, në Durrës, në Elbasan, në Gjirokastër, Shkodër, Korçë, Kukës, Dibër dhe Berat, në Kavajë, në Lezhë. Ndërsa sot do ndalet në Kamëz./CNA.al

Lajmet e fundit nga